window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-TME3E7X4M7'); (function(w, d, s, l, i) { w[l] = w[l] || []; w[l].push({ 'gtm.start': new Date().getTime(), event: 'gtm.js' }); var f = d.getElementsByTagName(s)[0], j = d.createElement(s), dl = l != 'dataLayer' ? '&l=' + l : ''; j.defer = true; j.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id=' + i + dl; f.parentNode.insertBefore(j, f); })(window, document, 'script', 'dataLayer', 'GTM-NXTRP8H');
Ładunki przewożone w samolotach pasażerskich

Ładunki przewożone w samolotach wraz z pasażerami to powszechna praktyka również w samolotach Boeing 737.Różne typy samolotów mogą przewozić ładunki, zarówno te przeznaczone wyłącznie do przewozu towarów, jak i te w samolotach pasażerskich. Poza bagażem podręcznym o określonych wymiarach i wadze, w samolocie mogą znajdować się również przesyłki pocztowe i paczki. Przesyłki specjalne to przedmioty medyczne, próbki laboratoryjne, dokumenty, organy do przeszczepu i inne  ładunki które należy szybko i bezpiecznie przetransportować. Samoloty pasażerskie często również przewożą oficjalne przesyłki dyplomatyczne lub inne dokumenty międzynarodowe.

Warto zaznaczyć, że istnieją specjalne samoloty towarowe oparte na platformie Boeinga 737, które są przystosowane do przewozu wyłącznie ładunków. Te samoloty mają zazwyczaj zmodyfikowaną konfigurację wnętrza, aby zapewnić odpowiednią przestrzeń i systemy ładunkowe do transportu różnorodnych towarów handlowych. Boeing 737 Combi to wariant samolotu Boeing 737, który podległ modyfikacji. Typowa konfiguracja Boeinga 737 Combi może obejmować zwykle od kilku do kilkunastu miejsc pasażerskich, w zależności od preferencji przewoźnika i potrzeb danego lotu.

Zastosowanie samolotów typu Combi charakteryzuje regiony o niewielkiej gęstości zaludnienia lub ograniczonym dostępie do infrastruktury lotniskowej.

Czy zastanawiałeś się kiedyś co przewożone jest w wolnych przestrzeniach ładunkowych samolotu w trakcie lotu poza rzeczami pasażerów? Jeżeli interesujesz się lotnictwem koniecznie zarezerwuj swój lot w Naszym symulatorze lotów Boeing 737 już dziś!