window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-TME3E7X4M7'); (function(w, d, s, l, i) { w[l] = w[l] || []; w[l].push({ 'gtm.start': new Date().getTime(), event: 'gtm.js' }); var f = d.getElementsByTagName(s)[0], j = d.createElement(s), dl = l != 'dataLayer' ? '&l=' + l : ''; j.defer = true; j.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id=' + i + dl; f.parentNode.insertBefore(j, f); })(window, document, 'script', 'dataLayer', 'GTM-NXTRP8H');
737 Flight
Klub prawdziwego pilota dla wszystkich
Dlaczego powinieneś nas odwiedzić?
Lot naszym symulatorem to niepowtarzalna okazja, jako że został on odwzorowany 1:1 w porównaniu do oryginalnego kokpitu Boeinga 737-800. Wszystko, począwszy od siedzenia pilota, a skończywszy na najmniejszych instrumentach pokładowych, w tym przyciskach i kontrolkach, jest dokładnie takie samo, jak w oryginale.
Lot symulatorem zapewnia nie tylko wyrzut adrenaliny, niezapomniane przeżycia, ale także daje "pilotom" poczucie prawdziwej wolności. A dzięki temu, że obraz wyświetlany w symulatorze jest w jakości 4K, możesz poczuć się tak, jakbyś naprawdę szybował w przestworzach! Lecąc symulatorem, masz okazję zwiedzić kawał świata, jako że mapa, wedle której uczestnicy poruszają się po świecie, została bardzo dokładnie odwzorowana. Jednak dla nas nie było to wystarczające, rozszerzyliśmy więc mapę o wiele dodatkowych elementów. Dlatego w czasie lotu mamy okazję zobaczyć takie budowle jak wieża Eiffla czy Pałac Kultury i Nauki.
„Jak latać to tylko z 737Flight”
Zarezerwuj swój lot już dzisiaj i zostań asem przestworzy!
Rozdzielczość 4K
Uwiecznij swój lot
Możliwość zakupu vouchera
Świetna zabawa
Poszerzanie umiejętności
Już od 159 zł
Czym właściwie jest Boeing 737?
737 Flight Club
Tworzymy miejsce z pasją. Zajrzyj koniecznie do naszego klubu!
Przejdź do klubu
Club dla każdego
Nawet jeśli nie jesteś fanem wirtualnych lotów, a lubisz posłuchać muzyki na żywo, pijąc smaczne koktajle, to idealnie odnajdziesz się w 737 Flight Club, jako że jest to połączenie pubu i symulatora lotów. W środku clubu czeka na Was aż 75 miejsc siedzących. Wchodząc, przekonasz się, że nie tylko sam symulator świadczy o tym, że znalazłeś się w świecie Boeinga 737-800. Wystrój clubu również nawiązuje do konstrukcji maszyny.

Przyjdź i sam się o tym przekonaj!
737 Flight Club
Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Jak mogę zarezerwować lot na symulatorze?
Ile czasu mam na wykorzystanie Vouchera?
Czy mogę zabrać osobę towarzyszącą?
Czy symulator jest realistyczny?