window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-TME3E7X4M7'); (function(w, d, s, l, i) { w[l] = w[l] || []; w[l].push({ 'gtm.start': new Date().getTime(), event: 'gtm.js' }); var f = d.getElementsByTagName(s)[0], j = d.createElement(s), dl = l != 'dataLayer' ? '&l=' + l : ''; j.defer = true; j.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id=' + i + dl; f.parentNode.insertBefore(j, f); })(window, document, 'script', 'dataLayer', 'GTM-NXTRP8H');
Flying Adventure
First Lieutenant
Profesjonalne szkolenie z zakresu podstawowej obsługi maszyny, nawigacji oraz procedur startowych Boeing 737,
Lot samolotem na miejscu kapitana pod nadzorem certyfikowanego instruktora, który będzie kontrolował lot,
Oferta odpowiednia dla osób początkujących, chętnych na rozpoczęcie swojej przygody w przestworzach,
Ceny sesji lotu rozpoczynają się już od 159zł w zależności od długości trwania.
Dla kogo dedykowany jest ten wariant?

Wariant naszej oferty „Flying adventure” przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają jeszcze doświadczenia, ani dużej wiedzy w zakresie latania symulatorem. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby choć na chwilę poczuć się jak ptak i zobaczyć jak wyglądają zakątki pracy pilota liniowego. Podczas sesji na symulatorze, będzie Ci towarzyszył wykwalifikowany instruktor, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. W każdej chwili będzie do Twojej dyspozycji i pomoże Ci w pilotowaniu maszyny oraz postara się odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

Jednak najważniejsze jest abyś się dobrze bawił i z sesji wyszedł zadowolony i z uśmiechem na twarzy. Dlatego nie czekaj dłużej i zarezerwuj swój pierwszy lot marzeń z 737Flight i sprawdź jak to jest pilotować tę wielką maszynę!

„Jak latać to tylko z 737Flight”
Zarezerwuj swój lot już dzisiaj i zostań asem przestworzy!
Rozdzielczość 4K
Uwiecznij swój lot
Możliwość zakupu vouchera
Świetna zabawa
Poszerzanie umiejętności
Już od 159 zł