window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-TME3E7X4M7'); (function(w, d, s, l, i) { w[l] = w[l] || []; w[l].push({ 'gtm.start': new Date().getTime(), event: 'gtm.js' }); var f = d.getElementsByTagName(s)[0], j = d.createElement(s), dl = l != 'dataLayer' ? '&l=' + l : ''; j.defer = true; j.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id=' + i + dl; f.parentNode.insertBefore(j, f); })(window, document, 'script', 'dataLayer', 'GTM-NXTRP8H');
Jakie są rodzaje samolotów Boeing?

Boeing to jeden z największych koncernów lotniczych na świecie. Produkuje nie tylko samoloty pasażerskie ale również wojskowe m.in. myśliwce i samoloty bombowe. Jednak do najsłynniejszych produktów tej firmy zaliczają się osobowe samoloty odrzutowe, które przez wiele lat cieszyły się najmniejszą awaryjnością sprzętu oraz najniższą ilością wypadków śmiertelnych przy użyciu maszyn wyprodukowanych przez ten koncern. Nie bez powodu przez lata słyszano powiedzenie „Jak latać to tylko z Boeingiem”, które świetnie odzwierciedla szacunek wśród klientów.

Boeing od początku swojej działalności, podczas produkcji każdego rodzaju samolotu kładł najwyższy nacisk na jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły. Przez wszystkie lata powstało wiele wyjątkowych modeli samolotów jednak do czołówki rozpoznawalności należą Boeing 737 oraz Boeing 747.

Już dzisiaj możesz poczuć się jak prawdziwy pilot i zasiąść za sterami samolotu, nad którego projektowaniem przez lata pracował sztab specjalistów. Zarezerwuj swój wymarzony lot w 737 Flight Club i zostań kapitanem samolotu Boeing 737-800.