window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-TME3E7X4M7'); (function(w, d, s, l, i) { w[l] = w[l] || []; w[l].push({ 'gtm.start': new Date().getTime(), event: 'gtm.js' }); var f = d.getElementsByTagName(s)[0], j = d.createElement(s), dl = l != 'dataLayer' ? '&l=' + l : ''; j.defer = true; j.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id=' + i + dl; f.parentNode.insertBefore(j, f); })(window, document, 'script', 'dataLayer', 'GTM-NXTRP8H');
Produkcja samolotu Boeing 737
Produkcja samolotu Boeing 737 rozpoczęła się w latach 60. XX wieku. Pierwszy lot tego samolotu miał miejsce 9 kwietnia 1967 roku. Pierwsze modele to 737-100 i 737-200, które były krótkodystansowymi odrzutowcami pasażerskimi. Boeing zdecydował się na stworzenie 737, aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na samoloty krótkiego zasięgu, które byłyby efektywne i ekonomiczne.

Początkowo 737 miał służyć jako mniejszy komplement dla większych modeli Boeinga, takich jak 707 i 727. Jednakże, dzięki swojej wszechstronności i efektywności, seria 737 szybko zdobyła popularność na rynku lotniczym. Od czasu pierwszego lotu, Boeing sukcesywnie rozwijał i ulepszał serię 737, wprowadzając nowe modele i generacje, takie jak Classic, Next Generation (NG) i MAX, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb linii lotniczych oraz poprawić efektywność i bezpieczeństwo samolotów. Po dzisiejszy dzień stanowi amerykańską alternatywę dla Airbusa A360 oraz A380. Dzisiaj generacji samolotów pasażerskich Boeing jest wiele. Kokpit jednej z nich odwzorowany 1:1 możesz zobaczyć w naszym klubie. Do Twojej dyspozycji będzie wolant pilota oraz cała masa przycisków i mechanizmów odpowiedzialnych za poszczególne akcje samolotu. Mimo że produkcja samolotu Boeing 737 trwa od wielu lat to niezastąpiony model który korzystając z najnowszych technologii i stale ulepsza serię w celu uzyskania najlepszych efektów przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

A czy ty bezpiecznie wylądujesz Boeingiem 737? Dzięki Nam masz szansę się przekonać, zarezerwuj swój lot już dziś!